Multi Class Endurance

Týmový šampionát je tu pro vás

 

Simracers – czech vám představuje v řadě již druhý týmový šampionát, který jsme pojali trochu netradičně. Bude se jednat o takové lehké ENDURENCE závody o délce 2 hodiny s 15 -20min kvalifikací. Do závodních večerů budou zvoleny kategorie GR.3 a GR.2 a to pouze tři tovární značky. Pojedeme 2 závodní skupiny každá po 7mi týmech a tým se bude skládat ze třech jezdců. Základní část bude na 10 závodů a do GRAND FINALE, které proběhne na trati la Sarthe o  délce tři hodiny postoupí první tři týmy z každé skupiny. Následně pak další tři týmy z každé skupiny budou mít takové menší finále.

Závodní večer bude jako vždy úterý a to tak, že skupina A pojede jeden týden a skupina B pojede druhý týden, jezdci tak budou mít vždy 14ti denní pauzu. Start závodů bude v 19:00hod kdy zahájíme kvalifikaci.

Závodní tým: se bude skládat ze tří jezdců, kteří budou vyplněni do regitračních formulářů. Jezdec č.1 – pro kategorii GR.3 / Jezdec č.2 – pro kategorii GR.2 / Jezdec č. 3 – bude předem určený náhradník, který zastoupí kolegu z týmu v případě, že se nebude moct zůčastnit. Proto se v šampionátě nebudou škrtat žádné nejhorší výsledky a jiný jezdec než který bude v registracích nebude do závodu vpuštěn.

PRAVIDLO JE  – Každý jezdec v kategorii GR.2 a GR.3 musí odjet minimálně 7 závodů, tudíž náhradník může být použit maximálně třikrát.

Závodní večer : bude probíhat následovně. Jak již z názvu šampionátu napovídá tak v závodní lobby pojedou jezdci obou kategorií pospolu. Hodnotit se bude 1 – 7 místo kategorie GR.2 a 1 – 7 místo kategorie GR.2. Počítá se stím, že vozy GR.2 budou o něco rychlejší a proto po kvalifikaci budou jezdci seřazeni do závodu dle kategorií za sebou.

Samozřejmě by mělo dojít i k situaci že jezdec s vozem GR.2 dojede o kolo vůz ktegorie GR.3. V tomto případě bude pozměněn význam MODRÉ VLAJKY.

Šampionát Ukončen

Výsledky

Přejít nahoru